Bebek Ekle

Bebek Büyüyor

Bebeğinizin Bakım Rehberi


Bebeğinizin Beslenme Rehberi


Bebeğinizin Uyku Rehberi


Tuvalet Eğitimi


Bebeğinizin Gelişimi ve Davranışlar


Bebeğinizin Sağlığı


Aileler İçin


Aile ve Yaşam


Bebeğinizin Aylık Gelişim Rehberi

19 Aylık 21 Aylık

20 Aylık

Anne sütünü ilk 2 sene boyunca çocuğunuza verebilirsiniz. Ancak genellikle 12 aydan sonra anne sütü ile besleme oranı düşüyor.

Belki bu haftalarda değil ama çok yakında siz de bebeğinizi sütten keseceksiniz. Püf noktalarını bu bültende bulacaksınız.
Bebeğinizin Oyuncak Rehberi

Çocuğunuzun metabolizması oyunla güçlensinOyun içinde yapılan koşma, atlama, sıçrama gibi sportif aktiviteler, dolaşım, solunum, sindirim ve boşaltım sistemlerine olumlu etki sağlayarak, metabolizmayı güçlendirir. Ayrıca oyun sırasında tekrarlanan hareketler çocukların, kas gelişimini de hızlandırır.


Bebeğinizin Psikolojik Gelişim Rehberi

Çocuk Eğitiminde Suzuki MetoduDr. Fatih Kataroğlu “Pediatride Son Gelişmeler” köşesinde Suzuki metodunu tüm ayrıntıları ile anlatıyor.


Bebeğinizin Güvenlik Rehberi

Küçük çocukları bekleyen tehlikelerGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Sosyal Pediatri Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ufuk Beyazova, çocukların yaşları büyüdükçe kaza geçirme olasılıklarının arttığını belirtti. Beyazova, küçük çocuk ve bebeklerin en fazla düşme, ilaç içme, yazaylarında boğulma, kış aylarında yanma ve soluk borularına cisim kaçması gibi tehlikelerle karşı karşıya kaldıklarını bildirdi.


Bebeğinizin Beslenme Rehberi

1 Yaş Çocuğun Beslenme RehberiAnnelerin çocuklarını beslemelerinde başarılı olabilmeleri için gerçekten yapacakları yöntemi çok iyi bilmek yerine onda başaracaklarına inanmalarıdır. Beslenme Uzmanı Selahattin Dönmez’in porsiyonlar listesi ile çok eğlenceli çocuğunuza çok eğlenceli, beslenme değeri olan menüler planlayacaksınız.


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...