webarticle

Bebek arabası nasıl seçilmelidir?

Görüntülenme: 2475
29.07.2014 - Kategori:   Ürünler

Bebekler için yapılan her üründe de olduğu gibi bebek arabaları birçok modele sahipler. Anne-baba adayları bebekleri için en doğru arabayı seçerken birkaç şeyi göz önünde bulundurmalılar. Bebek arabasının yatma ve yaslanma özelliğine sahip olması, bebek için ilerleyen aylarda da kullanılabilmesi adına ayarlanabilir olması, içinin anti-alerjik yumuşak kumaşla döşenmiş olması, emniyet kemeri ve ön bar koruması olması önemli bir kaç özellik içinde yer almakta. Bu birkaç detay göz önüne alındıktan sonra alternatifler sınırsız. Annelerin bebekleri ile rahat gezebilmeleri en önemli yardımcıları bebek arabaları, ikiz bebek arabaları, üç tekerleki bebek arabaları, baston bebek arabaları, 4 tekerlekli klasik bebek arabaları ve daha bir çok farklı model arasından yapacakları seçime kalıyor.
 
Anne babalar için pratik bir çözüm olan baston bebek arabaları hafif yapıları kolay katlanır olmaları ve her yere rahatlıkla taşınabilmelerinden dolayı popülerliklerini kaybedecek gibi gözükmüyorlar. İkiz bebekler için özel olarak üretilen ikiz bebek arabaları bebeklerin beraber olmalarına olanak sağlarken kullanım kolaylıkları sayesinde ikiz bebek sahibi anne babaların bir numaralı yardımcısıdır.

Bu kadar çok seçenek içerisinden farklı bebek arabaları fiyatlarını kıyaslayarak bütçenize en uygun olana kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden bebek arabası markaları arasından en ucuz bebek arabalarını bulabilirsiniz. Bayb Jem, Bugaboo, Chicco, Concord, Maclaren, Mamas&Papas, Orbit Baby, Kraf bebek arabaları ve daha birçok seçenek anne ve babaların hayatını kolaylaştırıp, bebekleriyle kaliteli zaman geçirmesine yardımcı oluyor. Farklı markalar, fiyatlar, modeller ve çeşitler gönül rahatlığıyla bebeğiniz için en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

2 kişi beğendi. 1,50/5 ortalama puan. 

Bu kategoride diğer makaleler

Lactamil

Lactamil'den emziren annelere bitki çayı

2 kişi beğendi. 3,00/5 ortalama puan. 

Hipp 1-3 yaş atıştırmalık ürünler

Hipp 1-3 yaş atıştırmalık ürünler

2 kişi beğendi. 2,50/5 ortalama puan. 

Emzirme döneminizdeki yardımcılarınız

Emzirme döneminizdeki yardımcılarınız

Mycey'in bu ürünleri emzirme döneminizde yardımcınız olacak.

5 kişi beğendi. 1,60/5 ortalama puan. 

ebebek yeni mağazasını Bursa Zeno

ebebek yeni mağazasını Bursa Zeno'da açtı!

14 kişi beğendi. 2,79/5 ortalama puan. 

Çocukların Göz Sağlığında Güneş Gözlüğünün Önemi

Çocukların Göz Sağlığında Güneş Gözlüğünün Önemi

Güneş gözlüğünün çocuklarda kullanımının önemi nedir? Çocuklarda kaç y...

4 kişi beğendi. 2,75/5 ortalama puan. 

1 2 3 4 5 ... >>