webarticle

Bebeğin cinsiyetini nasıl belirlersiniz?

Görüntülenme: 160845
29.07.2014 - Kategori:   Bebek

Bebeğin cinsiyetinin seçilmesi taraftarı olan gruplar genetik geçişli ve cinsiyete bağlı hastalıklardan korunmayı savunurken karşı olanlar da doğa kurallarına karışmanın doğru olmadığını düşünmektedirler.
X spermleri kız çocuğunu yapan genetik materyali yumurtaya taşır ve daha büyük, kuvvetli ancak yavaştırlar. Y spermleri erkek çocuğu yapan genetik materyali taşır ve küçük ve zayıf ancak daha hızlıdırlar.
Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır.

Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır.

Kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapması uygundur. Erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerekir. Sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmamalıdır. Isıtılmış alanlarda uzun süre çalışmaktan kaçınılmalıdır.

Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterir. Kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, boxer giymek y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olur. Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur.

Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir.

Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır.

Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır.

582 kişi beğendi. 1,20/5 ortalama puan. 

Bu kategoride diğer makaleler

Bebek anne karnında nasıl hava alır?

Bebek anne karnında nasıl hava alır?

398 kişi beğendi. 1,22/5 ortalama puan. 

Bebeğinizin gelişine hazır mısınız?

Bebeğinizin gelişine hazır mısınız?

366 kişi beğendi. 1,10/5 ortalama puan. 

Bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmenin en eğlenceli yolu

Bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmenin en eğlenceli yolu

424 kişi beğendi. 1,19/5 ortalama puan. 

Bebeğinizi biberon ile beslerken bilmeniz gerekenler

Bebeğinizi biberon ile beslerken bilmeniz gerekenler

275 kişi beğendi. 1,11/5 ortalama puan. 

Bebeğiniz için alışveriş listesi

Bebeğiniz için alışveriş listesi

163 kişi beğendi. 1,13/5 ortalama puan. 

1 2 3 4 5 ... >>