Bebek Ekle

Diğer Konular

Akıllı bebek eğitim seti

Akıllı Bebek Eğitim Seti

Akıllı Bebek Eğitim Seti


Bebeğin 9 aylık oluşundan itibaren kullanılan bu harika setle ona ilk kavrama becerilerini kazandırabilir ve onun zeka gelişimine büyük katkıda bulunabilirsiniz... Ürün özellikleri:

•  Akıllı Bebek Eğitim Seti, çocuğunuzun kavramayla ilgili becerilerini artırıyor; hayal edebilme, uzaklıkları algılayabilme, sanatsal ve matematiksel düşünebilme, detayları çözebilme gibi birçok beceriyi kazandırıyor.
•  Dünyanın dört bir yanındaki büyüme ve büyütme tarzları dikkate alınarak küresel bir perspektifle hazırlanan Brainy Baby - Akıllı Bebek VCD'leri, çocuğunuz için rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her VCD ona farklı bir öğrenme serüveni sunuyor.
•  Ayrıca Dr. T. Berry Brazelton, Dr. J. Felton Earls, Dr. Bruce Perry, Irving Harris, Dr. April Binasich ve Dr. Barbara Bowman gibi önemli beyin gelişimi araştırmacılarının görüşlerini ve deneyimlerini içeren Gelişmenin On Temel Taşı VCD'si ile çocuğunuzun ilk yıllarında onun zihinsel gelişimine yardımcı olmanın en güvenilir yollarını öğrenmeniz mümkün olacak!


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...