handeyuvakuran

Sağlık mutluluktur

07.10.2010

Bu içeriği henüz kimse beğenmedi. 

Koskoca Kanuni Sultan Süleyman bile ne demiş: Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi. Sağlık gerçekten çok önemli. Hele de çocuklarımızın sağlığı. İpek doğduğundan beri sağlıkla ilgili endişelilik halimin katsayısı oldukça arttı. Hele de yürümeye başladıktan sonra! ( Evet, sonunda İpek Hanım yürümeye başladı, İpek Hanım’ın sıkı takipçilerine duyurulur :) ) Prize mi gitti, dolabı mı açtı, ay pencere yakınına mı geldi diye hep bir tedirginlik halindeyim. Evde olsam da olmasam da! Elbette prize koruyucular aldık, dolaplara kilit koyduk. Ve de en önemlisi ona sakıncalı olan şeyleri de anlatıyoruz ki öğrensin. Ama o bir çocuk ve ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Ev kazalarına karşı da tedbirli olmak ve onu güvence altına almamız da gerekiyor. Peki nasıl diye soruyorsanız size Huggies ve Medline’ın kampanyasından bahsetmekte yarar var.

Huggies, Medline işbirliğiyle bebeklerin sağlığını güvence altına alacak bir ilke imza atıyor. Bebeklerin sağlığını güvence altına almayı amaçlayan ve 15 Kasım tarihinden itibaren başlayan kampanyada her bir özel Huggies paketi ile ücretsiz Medline Acil Sağlık Hizmeti üyeliği hediye ediliyor. Üyelik sayesinde anneler, Huggies ile bebeklerine sadece bir bez değil aynı zamanda bir sağlık paketi de almış oluyor. 15 Kasım’da başlayan kampanyada her bir paket 6 aylık üyelik hakkı sunuyor. İki paket ile de bir yıl üyelik fırsatı sunan işbirliği dahilinde, ailedeki tüm çocuk ve bireyleri Medline üyesi yapmak mümkün.

Üyeliği başlatmak da çok kolay! Kampanyadan yararlanarak bebeklerini ve çocuklarını Medline güvencesi altına almak isteyenler 0212 473 30 30 no’lu telefonu arayarak Huggies’in kampanyalı paketlerinden çıkan üyelik kartındaki bilgiler doğrultusunda üyeliklerini başlatabiliyor. Huggies bebekleri bu üyelik sayesinde 7 gün / 24 saat telefon ile tıbbi danışmanlık, 7 gün / 24 saat acil durumlarda doktorlu kara ambulansı hizmeti, acil durumlarda evde doktor müdahalesi ve bu müdahalelerde kullanılan ilaç ve sarf malzemesi hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Kampanya paketlerinin içinde 92 adet bez var ve fiyatı 35 YTL. Unutmayın, bu kampanya sadece 2 ay sürecek! Dilediğiniz kadar paket alıp tüm aile fertlerinin bu paketten yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Allah icap ettirmesin ama ben İpek için paketi başlattım bile! Eşim ve kendim için de alacağım, ne olur ne olmaz ;)

Sağlık alanında bir yenilikle başladık yazımıza, gene bir yenilikle devam edelim. www. hospitalium.com diye bir site var. Gerçekten çok güzel bir site. Burada doktorla on line chat yapma imkanınız var. Üstelik günün her saatinde! Hospitalium.com’un şu anda 27 tane İstanbul ve İstanbul dışından sağlık kuruluşu üyesi var. Yıl sonuna kadar 50 hastane üyeliği, günde 50.000 ziyaretçiyi ve hastanelere 500 randevuyu hedefleyen Hospitalium.com hastanelere geniş ve yeni kitlelere ulaşmayı sağlarken, hastalara da tek bir tık ile hastanelere erişmeyi sağlıyor. Acıbadem Hastanesi, Alman Hastanesi, Doğan Hastanesi, Dentistanbul, Dünya Göz Hastanesi gibi Türkiye’nin seçkin birçok hastanesinin seçkin hekimleri ile online olarak irtibat kurabileceksiniz. Bu siteyi iyi takip edin, çok yakında Bebek.com olarak da bu konuyla ilgili bir sürprizimiz olacak.

İyi Haftalar

Yorumlar